dynaTrace

Uygulamanız performans sıkıntıları mı yaşıyor? Kimi kullanıcı işlemleri beklenenden yavaş mı gerçekleşiyor? Uygulama sunucularınız henüz tam belirleyemediğiniz bazı işlemler sırasında ya da rastgele zamanlarda hata mı veriyor?

Tüm dünyada 300′den fazla başarı hikayesi bulunan dynaTrace Uygulama Performans Yönetimi (Application Performans Management) çözümü ile yukarıdakiler ve benzeri tüm problemlerinizin “Kök Sebeplerini” (Root Cause) saptayabilirsiniz. Dilerseniz gerçek, dilerseniz test ve geliştirme ortamlarınızdaki uygulama sunucularınız üzerinde çalışan dynaTrace ajanları, “Pure Path” teknolojisi sayesinde her bir işlemi başlangıç noktasından veritabanına kadar takip eder. Sağladığı detaylı performans verileri ile hatayı kod satırı düzeyinde saptayabilmenizi sağlar.

dynaTrace Uygulama Performans Yönetimi aracını uygulama yaşam döngüsü boyunca, hizmet veren sunucuları üzerinde ve sadece geliştirme/test aşamalarında kullanan önemli referanslar aşağıdaki gibidir.dynaTrace hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşabilir ya da dynaTrace resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.