IBM WebSphere

IBM Websphere ürün ailesi WebSphere uygulama sunucusu ve bunun çevresinde kararlı, ölçeklenebilir, güvenli ve yüksek performanslı bir orta katman yaratmak için geliştirilmiş pek çok başka yazılımdan oluşmaktadır.

IBM WebSphere Application Server: Güvenlik ve kararlılık özellikleri ile öne çıkan yüksek performanslı bir uygulama sunucusu yazılımıdır. Ürün hakkında detaylı bilgi için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IBM DataPower SOA Applicances: SOA tabanlı XML iletişimleri ve Web servislerine yüksek performans ile hizmet vermek için geliştirilmiş olan, yazılım ve özel tasarlanmış donanımın birarada sunulduğu çözümlerdir. Ürün hakkında detaylı bilgi için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IBM WebSphere ILOG JRules: Kurumsal uygulamalar içerisinde bulunan karmaşık karar mekanizmaları sıklıkla değişebilmekte ve bu durum sürekli bir kod güncelleme faaliyeti gerektirmektedir. WebSphere ILOG sayesinde tüm iş kurallarınızı kod içerisinden çıkarıp karar motoruna aktarabilir, hem değişen iş süreçlerine çok daha çabuk ayak uydurabilir hem de karar akışlarınızı hatasız ve kolay şekilde yaratabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IBM WebSphere Portal Server: Kişiselleştirilebilir, rol tabanlı, güvenlik unsurları içeren, yeni uygulamaların kolaylıkla eklenebildiği kurumsal portal sunucusu yazılımıdır. Ürün hakkında detaylı bilgi için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IBM Business Process Manager: IBM’in alanında lider iş süreçleri yönetimi çözümü WebSphere Lombardi Editon’ın yerini almak üzere sunulan IBM Business Process Manager iş süreçlerinizi geliştirmeniz, kullanıma almanız, takip etmeniz ve verilere dayanarak iyileştirmeniz için kusursuz bir araç. Ürün hakkında detaylı bilgi için resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IBM WebSphere ürün ailesi hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.